جستجو
0

شما هیچ کالایی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

روش های برگشت، لغو و تعویض کالا

گواسپرت همیشه تمرکز خود را بر کسب رضایت حداکثری مشتریان از طریق ایجاد تجربه جدیدی از خرید لذت بخش قرار داده است، با این وجود ممکن است پس از خرید با مسائلی مواجه شوید که نیاز به بازگشت و یا تعویض کالا باشد. در این راستا گواسپرت برای بسیاری از محصولات خود ضمانت ۷ روز بازگشت کالادر نظر گرفته تا به هر دلیلی فرصت مرجوع کردن کالای خود را داشته باشید. مشتریان می توانند از طريق تماس با واحد خدمات مشتريان با شماره تماس 02125714000 درخواست بازگشت سفارش را ثبت نمایند.

پس از بررسي درخواست مشتري و در صورت دارا بودن شرايط بازگشت، گواسپرت برای دریافت کالا با مشتری هماهنگ خواهد نمود. لازم به ذکر است عودت وجوه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان ها پس از ورود به انبار ۳ الی ۵ روز کاري عودت صورت می گیرد (زمان ورود به انبار جهت شهرستان ها همانند زمان ارسال کالا می باشد).

شرایط استفاده از ۷ روز بازگشت کالا

 • کالا می بایست در فرم اولیه خود اعم از جعبه کالا،فاکتور خرید و تگ و غیره برگشت داده شود.
 • اگر مشتری قصد تعویض، انصراف و یا مغایرت با سفارش و یا در اثر حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شده باشد، باید ظرف ۲۴ ساعت با امورخدمات مشتریان به شماره 02125714000 تماس گرفته و یا به ایمیل Support@go-sport.ir اطلاع دهد.
 • مشتریان تهران از طریق پیک گواسپرت و مشتریان شهرستان از طریق پست اقدام به بازگشت کالای خود می نمایند خواهشمند است تا زمان رسیدن کالا به دست ما رسید پستی را نزد خود نگه دارند، حائز اهمیت است عودت وجه پرداختی از طرف این مجموعه ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای مشتریان شهرستان پس از رسیدن کالا به دست ما و بررسی توسط کارشناسان ظرف ۳ تا ۵ روز کاری پس از ورود به انبار انجام می پذیرد.
 • اگر مشتری از سفارش خود منصرف گردد در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده باشد، میبایست هرچه سریع تر به واحد خدمات مشتریان انصراف خود را اطلاع دهد. اگر مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود با در نظر گرفتن شرایط 7 روز بازگشت کالا میتواند کالای خود را مرجوع نماید. بدیهیست هزینه ارسال کالا برعهده مشتری خواهد بود، ضمناً اگر هدیه ای همراه کالا برای مشتری ارسال گردیده است، هدیه نیز باید بهمراه کالا مرجوع گردد.

شرایط تعویض و بازگشت کالا

 • پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه: در صورت مناسب نبودن سایز، وجود پارگی یا زدگی احتمالی، مطابقت نداشتن بسته ارسالی با سفارش شما، بدون اینکه تگ کالا از روی آن جداشده باشد، تا قبل از ۷ روز می توانید کالای خود را بازگشت دهید. توجه داشته باشید که کالا می بایست مطابق شرایط تحویل باشد روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات آن جدا نشده باشد.
 • لوازم آرایشی، عطر و ادکلن: به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تعویض و یا مرجوع نمی شود. عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند، فقط قابل تعویض هستند.
 • کفش: عودت کفش در صورتی امکان پذیر است که بوی غیرطبیعی و تاشدگی نداشته باشد و کفی آن تمیز باشد. جدا کردن تگ و برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می نماید. همچنین جهت سهولت این امکان برای شما فراهم گردیده است تا کفش را در حضور مامور تحویل ما امتحان و در صورت تغییر سایز در همان لحظه اقدامات لازم جهت تعویض سایز صورت پذیرد.
 • کیف: بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.
 • لباس زیر، مایو، کلاه و جوراب: به دلیل مسائل بهداشتی این دسته از محصولات به هیچ عنوان قابل تعویض و یا مرجوع شدن نیستند.
 • برای دیگر کالاها می بایست کالا مطابق شرایط تحویل باشد بطوریکه لکه، رنگ پریدگی، تاشدگی، بوی عطر و بدن، وجود نداشته باشد و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات آن جدا نشده باشد.

هزینه ارسال

 • در صورتی که ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش گواسپرت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده این مجموعه خواهد بود.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان گو اسپرت ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید به آدرس Support@go-sport.ir ارسال گردد تا هزینه به حساب مشتری واریز گردد.
 • در صورتی که ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش گواسپرت برسد، هزینه های ارسال به عهده این مجموعه خواهد بود.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان گواسپرت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید به آدرس Support@go-sport.ir ارسال گردد تا هزینه به حساب مشتری واریز گردد.